Онлайнові інструменти STEM

Онлайнові інструменти STEM


Grid Paint – онлайн-інструмент для малювання, використовуючи різноманітні типи сіток (квадрат, трикутний, гексагональний). Малювання сітки – це щось на зразок піксельного мистецтва, але в пікселях ви маєте лише квадратні пікселі. Тут також є трикутні або гексагональні пікселі. Крім того, кожен піксель може бути плоским або мати увігнуту або опуклу форму, як діамант або коштовність, що дозволяє створювати своєрідні образи. Ви можете поділитися своїми зображеннями з друзями на Facebook або в Google+ або завантажувати їх у форматі PNG або SVG.


Науковий журнал – це безкоштовний додаток від Google. З його допомогою викладачі і просто любителі науки можуть проводити експерименти і зберігати дані про них. Додаток дозволяє проводити дослідження за допомогою датчиків, вбудованих в пристрій або підключених через Bluetooth. З Науковим журналом можна:

 • Вимірювати рівень освітленості, силу звуку, прискорення, тиск повітря і багато іншого.
 • Робити знімки в ході експериментів і залишати коментарі.
 • Підключати через Bluetooth зовнішні датчики пристроїв Arduino і Vernier.
 • Експортувати дані, зареєстровані датчиками, у вигляді CSV-файлів.
 • Створювати тригери для запису даних і коментарів.
 • Включати соніфікаціі: звукове уявлення даних на графіках.

Scientix сприяє та підтримує загальноєвропейську співпрацю між викладачами, науковцями в галузі освіти, політиками та іншими фахівцями в галузі освіти STEM.
Як Ви можете скористатися SCIENTIX?
Основними зацікавленими сторонами Scientix є вчителі, наукові співробітники та керівники проектів у сфері освіти STEM, а також політики. Кожна з цих груп може скористатися діяльністю та діями Scientix.
Перегляньте репозиторій ресурсів Scientix та знайдіть натхнення для своїх класів.
Залучайтесь до європейських освітніх проектів в галузі STEM через наш інструментарій.
Участь у національних та європейських семінарах та курсах підвищення кваліфікації.
Завантажте всі презентації, відеоролики та матеріали наших конференцій та залучайтесь до майбутніх.
Беріть участь у онлайн-тренінгах, вебінарах чи спільнотах.
Беріть участь у наукових заходах Scientix для освітніх проектів STEM.
Презентуйте свій проект на конференціях Scientix
Мова: Англійська


STEM Alliance об’єднує зусилля, спрямовані на вдосконалення та сприяння існуючим ініціативам STEM у галузі промисловості (на національному, європейському та глобальному рівнях) та сприяння інноваціям у викладанні STEM на всіх рівнях освіти.

STEM Аlliance і Міністерство освіти об’єднують зусилля для:

 • Підтримки конкурентоспроможності компаній шляхом забезпечення висококваліфікованої робочої сили;
 • Сприяння підвищенню привабливості та важливості досліджень STEM та робочих місць у навчальних закладах;
 • Сприяння інноваціям при викладанні STEM у школах;
 • Покращення та сприяння існуючим ініціативам STEM, підтримки промисловості;
 • Підвищення співпраці в галузі промисловості та освіти на національному рівні у всіх державах-членах альянсу.

Мова: Англійська


Навчальний центр математики (MLC) є некомерційною організацією, яка обслуговує освітню спільноту. Наша місія полягає в тому, щоб надихнути і надати людям можливість відкрити та розвинути свої математичні навички та здібності.

Ми пропонуємо інноваційний та стандартний навчальний план, ресурси та професійний розвиток. Наші продукти та послуги використовуються педагогами по всій території Сполучених Штатів та у багатьох міжнародних країнах.

Навчальний центр “Математика” має намір запропонувати безкоштовні інструменти, матеріали та інші програми, які підтримують нашу місію, щоб надихнути людей і надати їм можливість виявляти та розвивати свої математичні навички та здібності.

Мова: Англійська


QUIZNETIC – інструмент для чудового навчання.

Зробіть набір запитань і створіть власну тематичну версію гри для учнів, щоб позмагатися навипередки по треку, який тільки ви можете собі уявити. Учні приєднуються до гри на своїх пристроях і повинні відповідати на питання, щоб перемістити свого гравця на екрані гри. Покажіть гру на екрані для всього класу, щоб кожен міг бачити, де їх гравець знаходиться в режимі реального часу. Учні можуть відповісти на питання, використовуючи ноутбуки, планшети або телефони!

Мова: Англійська


М’ячик докотився. Цей застосунок дозволить учням ближче познайомитися з графіками синуса і косинуса. Можна використовувати при вивченні нового матеріалу і при повторенні.

 


Be Internet Awesome – Допомога дітям бути безпечними, впевненими дослідниками онлайн-світу.

Щоб максимально використати Інтернет, діти повинні бути готові приймати розумні рішення. Be Internet Awesome навчає дітей основним принципам цифрового громадянства та безпеки, щоб вони могли впевнено вивчати Інтернет.

Мова: Англійська


Floorplanner – це найпростіший і привабливий на вигляд спосіб розробляти інтерактивні плани поверхів і надавати до них спільний доступ через Інтернет. Якщо ви переїжджаєте в новий будинок, плануєте весілля або перепланування вашої вітальні, то в Floorplanner ви знайдете всі необхідні вам інструменти. За допомогою Floorplanner ви можете створювати макети свого будинку, саду або офісу всього за кілька кліків мишкою і надавати форму своїм планам, скориставшись нашою величезною бібліотекою об’єктів.


 

Planning Playtime – колекція гарних ідей щодо організації освітньої діяльності через гру. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Мова: Англійська


Go Pollock це помічник вчителя, що збагачує Ваш урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі.

Доповніть Ваш стиль викладання, створюючи гнучкі питання.
Зацікавте кожного приймати участь, активуючи питання на пристроях учнів протягом уроку.
Майте більше впливу, використовуючи миттєві візуалізації рівня розуміння Ваших учнів.


40+ САЙТОВ ПО МАТЕМАТИКЕ. Основна ідея – зробити дитину максимально самостійною, але при цьому все ж контрольованою. Дані ресурси більше підійдуть для середніх класів, хоча і для малюків теж є, що підібрати. Всі сайти безкоштовні або з безкоштовною версією.


430 Free Online Programming & Computer Science Courses. Шість років тому такі університети, як MIT та Стенфорд, перші відкрили безкоштовні онлайн-курси для всіх охочих. Сьогодні більше 700 закладів у всьому світі створили тисячі безкоштовних онлайнових курсів.

Мова: Англійська